<
افزایش بازدید 1100011
صفحه اصلی سایت              صفحه اصلی کدینگ             ورود              ثبت نام             راهنما            تماس با ما
روش قرار دادن کد افزایش بازدید در وبلاگ های بلاگفا

 

دوستانی که در بلاگفا وبلاگ دارند ، متاسفانه بلاگفا اجازه قرار دادن بسیاری از کد ها را در قالب وبلاگ را نمی دهد مثل کد های کسب درامد و افزایش بازدید و حتی لینک های وبلاگ دهی های دیگر مثل رزبلاگ و روزآپ و ...

مدتی بود روش رمز نگاری برای کد ها را در اختیار دوستان قرار دادیم و استفاده کردند و بسیار ساده بود و بلاگفا را دور می زدیم ، اما بلاخره بلاگفا درج این کد را هم ممنوع کرد.

تصمیم گرفتم یک روش رو ارائه کنم که دائمی باشد و بلاگفا نتواند جلوی آن را بگیرد.

خوب حالا روش قرار دادن کد ما در قالب وبلاگتان

هر کد دیگری را که بلاگفا اجازه نمی دهد قرار دهید با این روش می توانید قرار دهید.

 

- ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و فایل blogfa.js را از فایل زیپ خارج کنید.

دانلود فایل


- سپس فایل را blogfa.js با استفاده از Notepad باز کنید.- نام کاربری خود را به جای xxxxx قرار دهید و فایل را save کنید. هیچ تغییری در فایل ندهید ، فقط باز کرده و نام کاربری خود را جایگزین کنید و در همان فایل سیو کنید. تغییر دیگری دهید کد عمل نخواهد کرد.


-  پس از اینکه فایل را سیو کردید ، باید فایل را در یک جای مطمئن آپلود کنید. پیشنهاد ما آپلود سنتز اختصاصی ما است.

ادرس سایت : 

http://up.chobsaran.ir/

برای مثال ادرس فایل آپلود شده به صورت زیر خواهد بود.

http://up.chobsaran.ir/uploads/1471668756.js


-  پس از آپلود ، ادرس فایل  خود را در کد زیر جایگزین کنید و آن را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و امتیاز کسب کنید و در ازای آن از ما بازدید بگیرید.

به جای ادرس http://up.chobsaran.ir/uploads/1471668756.js ادرس فایل خود را که آپلود کرده اید قرار دهید. پس از قرار دادن کد ، در قسمت پنل کاربری به قسمت نمایش آمار بروید اگر درست انجام داده باشید آمار بازدید های ارسالی و دریافتی خود را خواهید دید.
دوستان اگر کسی مشکل داشت و نتوانست این کار رو انجام دهد ، پس از ثبت نام در سایت ، نام کاربری خود را اعلام کند و  از طریق لینک زیر با ما تماس بگیرد تا کد را برایشان بسازیم و ارسال کنیم.

فقط یک نکته : فقط کسانی که بازدید روزانه آنها بیشتر از 500 نفر است و نمی تواند خودشان کد را تهیه کنند درخواست کد کنند تا کد برای آنها تهیه می شود و بقیه دوستان خودشان باید کد را قرار دهند.

تماس با ما